Blºg publicatiºns


За смачними коктейлями всі звикли ходити в бари, кількість яких стабільно зростає. Але хто заважає приготувати ідеальний коктейль вдома і ще більше здивувати гостей. Vogue.ua попросив трьох барменів приготувати по одному коктейлю, які нескладно буде повторити і не професіоналам. Об’єднує всіх їх основа – горілка Distil.Nº9, але смаки і настрій при цьому вийшли абсолютно різні.

read mºre

“Передбачити, що саме сьогодні приготувати постійному гостю, щоб було смачно, доречно, цікаво — це цілий творчий процес, а головна нагорода цього посмішка і гарний настрій”, – розповідає Максим Пономаренко, бармен одного з найбільш атмосферних київських закладів ZigZag. Його коктейль називається Jade і точно сподобається тим, хто цінує баланс і в зовнішньому вигляді коктейлю, і в … Continue reading “Коктейль Jade від Максима Пономаренко, менеджера бару ZigZag”

read mºre

“Це моя пристрасть і робота за покликанням, адже мистецтво міксологіі яскраве і безмежне, а аромати й смаки бувають чарівними й екзотичними, вони можуть приголомшувати й водночас дратувати, але завжди будуть існувати композиції, дивовижність яких не заперечується, своєю простотою і чуттєвістю “, – розповідає шеф-міксолог з 12-річним стажем, переможець безлічі конкурсів, Марина Левадна. Для нас на … Continue reading “Коктейль Color Plays від Марини Левадної, шеф-міксолог”

read mºre

“Ідеальний коктейль для мене, той, який дозволить гостю відчути якісь нові переживання, або ж принесе її в глибокі особисті спогади. При цьому, маючи правильний баланс, якісні та натуральні інгредієнти – прагну до того, щоб ці позитивні емоції тут і зараз , ніколи не йшли разом з жалем про фізичне самопочуття гостя після “, – ділиться … Continue reading “Коктейль Hugo №9 від Богдана Бурковецького, менеджера бару «1818», Bursa”

read mºre

Київ сьогодні переживає по-справжньому захоплюючий період: практично щотижня в місті відкриваються нові бари та ресторани, які, здається, змагаються між собою в умінні передбачати очікування гостя. Складається враження, що для власників закладів нової хвилі більше не існує незначних деталей: концепція, кухня, інтер’єр, музика – до всього підходять з великою увагою. На цьому тлі найяскравіше виділяється загальне … Continue reading “9 коктейлів на основі Distil.№9, з яких варто розпочати знайомство зі світом міксології”

read mºre

Відкриття літньої Terrace Distil.Nº9 в Bursa Kyiv. Час міксувати разом з Nº9! Ми знаємо де найкращі захід сонця, прохолодні коктейлі та нестримна музика – чекаємо тебе щодня.

read mºre
Menu