Staritsky & Levitsky Ініціатива

ПРОГРАМА ДОПОМОГИ УКРАЇНІ – «ІНІЦІАТИВА БРЕНДУ STARITSKY & LEVITSKY».

Наша команда, створюючи преміальну продукцію - бренд Staritsky & Levitsky, пишається тим, що ми є хранителями аутентичної української питної культури. Культура, яка зосереджена на об’єднанні людей в спілкуванні та святкуванні. Нам дуже тяжко пережити ту нелюдську та безглузду жорстокість, яка торкнулась самого дорогого, що в нас є в Україні.

Проте, ми всі можемо діяти та допомагати в цей скрутний час один одному!

Як невеликий, але амбітний український бізнес, ми робимо свій внесок, підтримуючи наших партнерів, наших співробітників, їхні родини та стійку українську націю, намагаючись залишатися в роботі на нашому виробництві в історичному місті Львові.

Тому, ми заснували фонд «Ініціатива бренду Staritsky & Levitsky», за допомогою якого, фінансово підтримуємо проекти, спрямовані на вирішення поточних проблем постраждалих співвітчизників та майбутнього відновлення України.

Тож, будь ласка, допоможіть нам, віддаючи перевагу нашому бренду або вносячи кошти безпосередньо на ініціативи, згадані на нашому веб-сайті.

Ми дякуємо Вам за вашу підтримку і сподіваємося, що незабаром будемо підіймати келихи разом з вами – за Перемогу та мир!

З повагою, ТМ Staritsky & Levitsky.

Читати більше
Menu