Abºut Nº9 small batch vºdka

Nº9 – це перша та єдина горілка, що виготовляється в Україні за принципом Small Batch. Ми переконані, що малі, суворо-лімітовані партії значно підвищують якість продукту.

Виробництво DISTIL.No9 зосереджене у Львові, а до складу входить лише пшеничний спирт та джерельна вода з Карпат.

Серед багаточисельних комбінацій спирту, методів фільтрації, води із різних джерел зразок No9 виявився найкращим. Так досконалість отримала своє щасливе число.

Abºut Nº9 small batch vºdka

Ми вдосконалили українські національні рецепти, щоб вони набули нового присмаку. М’якого, вишуканого та добре збалансованого. Ідеального як для споживання маленькими ковтками, так і для міксування в коктейлях. 

Ми не просто створили якісний продукт – ми винайшли цілий інструмент для розвитку міксології. 

Все геніальне – просто: наливай, міксуй, вражай. І знову експериментуй.

Welcºme to Lucky №9

Травень 2015


Створення DISTIL.No9 та вихід на український ринок

Липень 2015


Участь в інноваційній інтерактивній виставці Imbibe London UK

Жовтень 2015


Вихід на ринок Британії

2016


Small Cocktail Guide Kiev Part I

2017


Small Cocktail Guide UK (9 cities)

2017


Small Cocktail Guide Odessa

Вересень 2017


Barometer

2018


Small Cocktail Guide Kiev Part II

Вересень 2018


Barometer

2019


Відкриття Terrace DISTIL.No9 в Bursa

assºrtment ºf Nº9

Nº9 в подарунковій упаковці з цупкого картону виготовляється з 2019 року лімітованими партіями. 0.7L

5 разів перегоняϵться, 4 рази очищуϵться. Distil.№9 – украϊнські традиціϊ в найкращій формі.

Nº9 Mixºlºgy

1 oz / 20 ml Nº9 Vodka

1 oz / 30 ml  Mezcal Vida

0.75 oz / 20 ml Vermouth Dolin Rouge

0.75 oz / 20 ml 

Liver Aperitivo luxardo

1 oz / 50 ml Nº9 Vodka

1 oz / 30 ml  Tequila Espolon blanco spicy

0.75 oz / 20 ml Mezcal Vida

0.75 oz / 20 ml Grilled pineapple syrup

0.75 oz / 20 ml Fresh Lime

0.75 oz / 20 ml Pineapple juice

1 oz / 20 ml Nº9 Vodka

1 oz / 20 ml  Fresh lime

0.75 oz / 30 ml Ginger Syrup

0.75 oz / 10 ml Ginger Beer

1 oz / 30 ml Nº9 Vodka

1 oz / 30 ml  Liquid Elder

0.75 oz / 20 ml Liquid Elder

0.75 oz / 20 ml Lyme Frees

0.75 oz / 20 ml Grapefruit Fresh

Blºg publicatiºns


“Передбачити, що саме сьогодні приготувати постійному гостю, щоб було смачно, доречно, цікаво — це цілий творчий процес, а головна нагорода цього посмішка і гарний настрій”, – розповідає Максим Пономаренко, бармен одного з найбільш атмосферних київських закладів ZigZag. Його коктейль називається Jade і точно сподобається тим, хто цінує баланс і в зовнішньому вигляді коктейлю, і в … Continue reading “Коктейль Jade від Максима Пономаренко, менеджера бару ZigZag”


Відкриття літньої Terrace Distil.Nº9 в Bursa Kyiv. Час міксувати разом з Nº9! Ми знаємо де найкращі захід сонця, прохолодні коктейлі та нестримна музика – чекаємо тебе щодня.


“Ідеальний коктейль для мене, той, який дозволить гостю відчути якісь нові переживання, або ж принесе її в глибокі особисті спогади. При цьому, маючи правильний баланс, якісні та натуральні інгредієнти – прагну до того, щоб ці позитивні емоції тут і зараз , ніколи не йшли разом з жалем про фізичне самопочуття гостя після “, – ділиться … Continue reading “Коктейль Hugo №9 від Богдана Бурковецького, менеджера бару «1818», Bursa”


Київ сьогодні переживає по-справжньому захоплюючий період: практично щотижня в місті відкриваються нові бари та ресторани, які, здається, змагаються між собою в умінні передбачати очікування гостя. Складається враження, що для власників закладів нової хвилі більше не існує незначних деталей: концепція, кухня, інтер’єр, музика – до всього підходять з великою увагою. На цьому тлі найяскравіше виділяється загальне … Continue reading “9 коктейлів на основі Distil.№9, з яких варто розпочати знайомство зі світом міксології”


За смачними коктейлями всі звикли ходити в бари, кількість яких стабільно зростає. Але хто заважає приготувати ідеальний коктейль вдома і ще більше здивувати гостей. Vogue.ua попросив трьох барменів приготувати по одному коктейлю, які нескладно буде повторити і не професіоналам. Об’єднує всіх їх основа – горілка Distil.Nº9, але смаки і настрій при цьому вийшли абсолютно різні.


“Це моя пристрасть і робота за покликанням, адже мистецтво міксологіі яскраве і безмежне, а аромати й смаки бувають чарівними й екзотичними, вони можуть приголомшувати й водночас дратувати, але завжди будуть існувати композиції, дивовижність яких не заперечується, своєю простотою і чуттєвістю “, – розповідає шеф-міксолог з 12-річним стажем, переможець безлічі конкурсів, Марина Левадна. Для нас на … Continue reading “Коктейль Color Plays від Марини Левадної, шеф-міксолог”

LEADER ºF DISTIL Nº9

Nº9 –Ми відродили українські національні рецепти, щоб вони набули нового присмаку.

Armen Hovsepyan

Chief executive officer Premium Spirits Brands

Nº1

Какой то текст

MISSIºN ºF Nº9

Бути на одній хвилі зі своїм споживачем. Говорити з ним звичною мовою. Мовою легкості, яскравих вражень і сміливих експериментів. Ми зрозуміли цю мову і дали їй назву – міксологія.

Menu